این تصا ویر اسرا ئیل را به دردسر انداخت

این تصاویر اسرائیل را به دردسر انداخت

این تصاویر اسرائیل را به دردسر انداخت

این تصاویر اسرائیل را به دردسر انداخت

شنبه، 27 اسفند 1390

حمله نیروهای امنیتی رژیم صهیونیستی به معترضان فلسطینی در کرانه باختری این رژیم را هدف انتقادهای بین المللی

فلسطینی هایی که در شمال کرانه باختری جمع شدند تا در راهپیمایی اعتراض آمیز سالگرد شهادت راشل کروی معترض امریکایی به سیاست های اسرائیل را که در سال 2003 میلادی زیر تانک های رژیم صهیونیستی جان سپرد، گرامی دارند با حمله سگ های آموزش دیده اسرائیلی مواجه شدند. به گزارش شاهدان عینی ، یکی از این سگ ها معترضی را به زمین انداخته و چند متری او را با خود بر روی زمین کشاند. نیروهای امنیتی اسرائیل ابتدا توجه چندانی به این حادثه نکردند اما پس از مشاهده دوربین خبرنگاران سعی در جدا کردن سگ از معترض فلسطینی داشتند. معترض آسیب دیده بلافاصله توسط سربازان اسرائیلی بازداشت شد.

 

 

 

/ 2 نظر / 54 بازدید
ایمان آرزه

سلام بزرگوار. ***عیدتون مبارک،سیزدهتون بدر،دشمناتون در به در!*** از تارنمای زیباتون کوتاه،مختصر و مفید دیدن کردم. با سلیقه اید اما هنوزم میشه بهتر بشید. اگر وقت داشتید و سلیقتون گرفت خوشحال می شم به دست نوشته های این حقیر سری بزنید و نظر زیباتون رو ثبت کنید. ضمنا! یادتون نره! تو نظرسنجی هم حتما شرکت کنید. عزیز باشید.

با سلام وب قشنگي داري انصافا وقت گذاشتي اگه دوست داشتي منو به ادرس بالا و با نام ((همه چيز درباره قران )) لينكم كن بعد براي پيام بذار تا با هراسمي خواستي لينكت كنم سال نوتون مبارك طاهري ازمشهد