شبیخون

هر نظامی در زمینه های مختلف سیاستهای گوناگونی دارد مثلا سیاستهای اقتصادی ، نظامی ، سیاستهای بین الملی و سیاستهای فرهنگی و ...

 

هر کدام از این سیاستهای در جامعه تاثیر مستقیم و غیر مستقیم دارد  .

 

اسلام نیز به عنوان یک نظام الهی و یک مکتب فکری کامل در تمامی زمینه های شخصی و اجتماعی و ...سیاست های منحصر به فرد و ویژه ای دارد  .

 

در سیاست و فرهنگ اسلامی حیله و نیرنگ و فریب و دروغ جایی ندارد ، در سیاست اسلامی غرض ورزی شخصی جایی ندارد ، در سیاست اسلامی هدف وسیله را توجیه نمی کند ، در سیاست اسلامی یک مسئول تا زمانی که در چهار چوب اطاعت از خداوند و مرام و منش الهی عمل می کند حق بقاء بر منسب را دارد  و همین تفاوت سیاست اسلامی با سیاست اموی است .

 

و می توان گفت سیاست های فرهنگی اسلام  مهمترین و حیاتی ترین بخش حیات نظام اسلامی و بلکه شاهرگ نظام اسلامی است که اجرای صحیح و قوی آن باعث تقویت سایر بخش های جامعه اسلامی می شود و سستی و ضعف در اجرای تدابیر فرهنگی اسلام باعث ضعف و سستی بلکه نابودی جامعه اسلامی می گردد .فساد سینما زمان طاعوت و بعد طاغوت

 

در زمان طاغوت از رسانه ها در جهت انتشار و ترویج فرهنگ ابتذال و بی بند و باری و تضعیف فرهنگ اسلامی استفاده می شد که البته انتظاری جز این از رژیم شیطانی پهلوی نمی رفت ولی با پیروزی انقلاب اسلامی انتظار می رفت که رسانه ها تغییر مسیر داده و در جهت ترویج و توسعه فرهنگ اصیل اسلامی و زدودن فرهنگ انحطاط و ابتذال قدم بردارد .

 

اما متاسفانه در عمل جریان آنگونه که انتظار می رفت پیش نرفته و اکنون شاهد این هستیم که سینمای ما دوباره به دوران انحطاط و فساد و ابتذال و پوچی گرایی پهلوی بر می گردد که دلایل آن را می توان باقی ماندن بدنه فاسد سینما و رسانه های فرهنگی و قسمتی دیگر  مسئولان نا لایق و نا توان و بدون بصیرت و بی تدبیر و گاها فاسد و قسمتی دیگر که غیر قابل انکار است نفوذ دشمن به رسانه های فرهنگی و فعالیت مزدوران خود فروخته در رسانه های فرهنگی اعم از مطبوعات و سینما و تلوزیون است  .

 

البته این انحطاط رسانه ها  در زمان های مختلف وجود داشته است در دوران سازندگی که آغاز تهاجم فرهنگی بود با حذف چادر  حجاب اسلامی و جایگزین کردن مانتو های گشاد با چادر و عادی سازی بد حجابی آغاز شد ، در دولت افسادات که از تهاجم فرهنگی به شبیخون فرهنگی رسیدیم علاوه بر حذف حجاب سعی بر ترویج رابطه های دوستی با نامحرم و ترویج خوشگذرانی و عیاشی  و هجمه و توحین و زیر سوال بردن روحانیت در سینما و همچنین دهن کجی و حمله به عقاید و مقدسات اسلامی و اقدام بر جوسازی و شبهه افکنی بر علیه اسلام و فرهنگی اسلامی و ولایت فقیه نمودند .

 

با روی کار آمدن دولت نهم که آنرا دولت یار می خواندند و رئیس این دولت وانمود می کرد که مطیع اسلام و رهبری و عاشق حضرت ولیعصر (عج) است ،  برخی او را شعیب ابن صالح خواندند که از فرماندهان سید خراسانی است ولی متاسفانه این شعیب ابن صالح برخی ها کمیت ولایت و اسلامش لنگ بود ، با آن همه دبدبه ی اسلامی و عدالت خواهی و ولایت گرایی اش در امتحان حب و بغض سخت رفوزه شد و محبتش به نا اهلی مشایی نام عاقبتش را عاقبت خواص رفوزه و زبیر ها کرد .

 

در این دوره کار از تهاجم و شبیخون گذشت ، به کودتای فرهنگی رسیدیم ، فرهنگ اسلامی و انقلابی و بسیجی مظلوم و محکوم به سکوت بود و عرصه ، عرصه ی تاخت و تاز فرهنگ لیبرالیسم ایرانی و ایرانی گرایی بود .

 

در این دوران با دهن کجی به منویات رهبری و فرهنگ اسلامی و انقلابی خیانتی به آرمانهای انقلابی و ارزشهای اسلامی کردند که در نوع خود بی نظیر بود .

 

حجاب و چادر سیاه یادگار حضرت زهرا را  فرهنگ از فرنگ آمده ناصر الدین شاهی خواندند و ناهیان منکر را متجاوز خوانده و گفتند دو تار مو که ایرادی ندارد دل باید پاک باشد !!! گفتند زمان اسلام گرایی به پایان رسیده است ،

 

از افتخارات این دولت س.ک.سی سازی سینما بود ، مسائل س.ک.سی اعم از حلال و حرام در فیلم های سینمایی و تلوزیونی است ، این مسائل در فیلم های زیادی به چشم می خورد از جمله : ورود آقایان ممنوع ، مردان مریخی زنان ونوسی ، آتشکار ، من یک مادر هستم و ...

 

همچنین فیلم هایی در زمینه سیاهنمایی وضعیت اجتماعی ایران تولید شد که در طول تاریخ انقلاب بی نظیر است مانند فیلم های جدایی نادر از سیمین و یک خانواده محترم .

 

در این دوران که رئیس جمهور با چنگ زدن به عنوان بسیجی انتخاب شد بسیجیان را جانورانی بی سواد و خشن و افراطی و شهوت پرست و دو رو و بی منطق و ... معرفی کردند و فرهنگ بسیج را مغایر انسانیت و و پیشرفت جلوه گر ساختند که در این مورد فیلمهای زیادی ساخته شد من جمله زندگی خصوصی و گشت ارشاد و یک خانواده محترم و زندگی شیرین و ... و البته فیلمهایی که در دولت های فاسد قبلی به دلیل محتوای غیر اخلاقی و ضد اخلاقی مجوز اکران و پخش نگرفتند ولی این دولت اجازه پخش و اکران دریافت نموده و گاها جایزه نیز گرفتند .

 

با جرأت می توان گفت سیاستهای دولت نهم و دهم در زمینه فرهنگی بنی صدری بود .

 

گفتند با مفاسد برخورد نمی کنیم ، در عوض داریم کار فرهنگی می کنیم ! حال اینکه منظورشان از کار فرهنگی چه بود اکنون دارد مشخص می شود .

 

وقتی همه پیز مهم میشود جز فرهنگ

 

خدای من ! واقعا اینجا ایران است ؟ این نظام مقدس اسلامی است ؟

 

بله تعجب نکنیم این همان نظام و همان انقلاب است که فرهنگ آن به دست نا اهلان و نا محرمان افتاده است و  برخی از متولیان فرهنگی یا ساده و بی بصیرتند یا خائن و مزدور و بسیج و بسیجی و شهیدی و شهادت و رهبری و رهبری و خلاصه اسلام مظلوم مانده است .

 

 

 

 

مقام معظم رهبری می فرماید :در عرصه ی فرهنگ بنده به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم.این دغدغه از آن دغدغه هایی است که آدمی به خاطر آن گاهی ممکن است نصف شب هم از خواب بیدار شود و به درگاه پروردگار تضرع کند.

 

 

 

 

 

 

بله این دولت نیز همان دولت است که ادعا می شد منتهی به ظهور امام زمان روحی فداه می شود ، البته این ادعا توسط افراد معلوم الحال مطرح می شد که گاها عوام بی بصیرت نیز آنرا تکرار می کردند ، البته وقتی لیدر فکری آن فردی چون آقای ر،م باشد مقدمه سازی ظهور جز با گسترش فساد و ظلم ممکن نخواهد بود .

 

 

 

برادر و خواهر من این دوران برای ما تجربه خوبی بود تا در آینده فریب ظاهر و شعار را نخوریم ، حتی اگر ظاهر بسیجی باشد و شعار ها اسلامی باشد و این حدیث را همیشه مد نظر داشته باشیم که پیامبر اکرم فرمود :

 

لَا تَنْظُرُوا إِلَى کَثْرَةِ صَلَاتِهِمْ وَ صَوْمِهِمْ وَ کَثْرَةِ الْحَجِّ وَ الْمَعْرُوفِ وَ طَنْطَنَتِهِمْ بِاللَّیْلِ ، انْظُرُوا إِلَى صِدْقِ الْحَدِیثِ وَ أَدَاءِ الْأَمَانَة ( امالی صدوق ، م50 ح6 )

 

به زیادی نماز و روزه و حج و زیادی کار خیر و ناله های شبانه کسی نگاه نکنید، به صداقت و امانت داری فرد بنگرید .

 

بله صداقت و امانت داری !!!

طلبه بی تعارف

 

در تاریخ 91/12/13 توسط کربلایی نوشته شده است   ا   11 نظر    ا     ا   بالا

/ 3 نظر / 142 بازدید
پیج رنک گوگل

همه دنبال افزایش رتبه تو گوگل افتادن منم می خوام با شما بلینکم شاید برا منم خبری شد بیا تو سایت من تبادل آدرس کنیم تا این پیج رنک گوگل آپدیت نشده منتظرم مهناز

محبوبیت در گوگل و فیس بوک رایگان

آریا رنک به شما کمک میکند تا با دیگر کاربران تبادل امتیاز کنید و محبوبیت خود را در گوگل+1 و فیسبوک بالا ببرید! کافیست در سایت ثبت نام کنید (لطفا ایمیل خود را بدون www وارد کنید) و به سایت های دیگر کاربران امتیاز دهید. به این ترتیب سایت شما برای دیگر کاربران نمایش داده می شود! لازم به ذکر هست که هر چه مقدار ارزش هر کلیک (امتیاز برای هر لایک یا بازدید) بیشتر باشد دکمه مربوط به آن سایت بالاتر از سایتهای دیگر قرار می گیرد و از این رو شانس بازدید و لایک بیشتر بالا می رود. بعد از ثبت نام 250 امتیاز رایگان کسب خواهید کرد آدرس سایت http://aria-ads.com/hit/index.php در صورت بروز هر گونه مشکل یا سوال با ما تماس بگیرید 09353936269 نعمت الهی

کاستزبوک

با درود و احترام، از مطالب مفید شما سپاسگزارم. با توجه به وبلاگ خوب و مفید شما و شرایط اقتصادی کنونی شاید معرفی کاستزبوک (Costsbook) به عنوان دفترچه هزینه روزانه مفید و ضروری باشد.www.costsbook.com کاستزبوک یک نرم افزار مدیریت مالی شخصی آنلاین است. امکاناتی مانند مدیریت هزینه ها، مدیریت درآمدها، مدیریت بدهی و طلب، مدیریت چکها و.... را در اختیار شما قرار میدهدتا بهتر به مدیریت اقتصاد فردی و خانوادگیتان بپردازید و برای آینده ای روشن برنامه ریزی نمایید. www.costsbook.com. با ما در "تماس" باشید و در صفحه خود با ما به فرهنگ سازی بپردازید. با سپاس